Profiles

     User has created a profile: 424
     Profile contains photos: 124
     In Memory: 219
     Contains "In Memory" entry: 217
     Military Service: 213
   Restricted to Mill Friends only

  

Show by:    A-Z    Last Updated: 424    Newest Members: 424    Latest Comments: 206  


Tom Adamo (Guard -Truck Control) (2006)
Bill Adams (Labor Pool) (2010)
Gary Adams (2010)    
Thomas Adams (A-MECHA…) (2010)    
Alfred Ahlin (Caustic Operator) (1977)
Betsy Ahlin (Clean Up -Days) (2006)
Bud Ahlin (Chip Dock Su…) (1992)   
Robert Ahlin (Wood Yard Operator) (2010)
Gail Allen (Kamyr C…) (1994)    
Gary Allen (Guard -Truck Control) (2010)
George Allen (Chip …) (2010)    
Aaron Anderson (A-Mechanic -…) (2010)  
Guy Anderson (A-Mechanic) (2003)
Mike Anderson (Spare HA…) (2007)   
Russ Anderson (Ma…) (2010)     
Art Angelstad (ASSISTAN…) (1990)   
Perry Angelstad (Water Tender) (2010)
Allen Archibald (Machine TENDER…) (2010)
Dee Archibald (Machine …) (2009)   
Arlen Arends (Relief) (2010)
Don Armstrong (Machine …) (2009)   
Jim Armstrong (A-MECH…) (2010)    
Mert Armstrong (A-MECHA…) (1975)   
Darrell Arnold (A-Mechanic -Hvac) (2008)
Mike Atwood (Wood Procurement -…) (2010)
Bruce Babin (Assistant Wo…) (2010)   
Gene Ball (A-Mechanic -…) (2004)   
Lewis Ball (A-MECHA…) (2002)    
Don Ballard (A-MECH…) (1997)    
Phyllis Ballard (Chip Dock) (1996)
Robert Ballowe (Kamyr Cook) (2010)   
Maridell Bandy (Occ WAR…) (2010)   
Clarence Bare (Electrician) (1974)
Lavern Barnes (1999)   
Keith Barrows (A-MEC…) (2010)    
Jerry Bartels (Paper Mi…) (1990)   
Kay Barth (2007)  
Scott Barton (Maintenance…) (2010)   
Jerry Bauer (A-Mechanic -Days) (2010)  
Zackary Bauer (Labor Pool) (2010)
Mitch Bauman (A-Mechanic …) (2010)   
Ed Baylor (Wastefuel …) (2010)    
Randy Beaudry (Labor Pool) (2010)
Dan Beaulieu (A-Mechanic -DAYS…) (2010)
Todd Beaulieu (Shipping Relief) (2010)
Joe Bechtold (Lime Kiln Operator) (2010)
William "Bill" Beeler (A-…) (2000)   
Robert Behner (Spare Hand No. 3…) (2010)
Lisa Beierle (2010)    
Marty Belcourt (A -MEC…) (2005)   
Nick Belcourt (A-MECHANIC…) (2010)   
Bea Bencia (Paper Tester) (2002)
Jason Bender (A-MECHA…) (2010)    
Kirk Benish (A -MECHAN…) (2006)   
Ken Berry (4th Hand -No…) (1970)   
Tim Bibler (Common Relief) (2010)   
Jeff Bican (Maintenance E…) (2006)   
Nelson Big Sam (Machine TEND…) (2010)  
John Bigart (Store Keeper) (2010)
Jim Bishop (A-Mechanic -…) (2010)   
John Black (Maintenance …) (2010)   
Bill Blaskovich (1999)    
William "Pudge" R… (1996)    
James Bleibtrey (Paper Quality …) (2010)
Randy Block (A-MECHA…) (2010)    
Robert Block (Shipping Relief) (2010)
Craig Blubaugh (Procurement FOR…) (2010)
Jason Boeckel (Environmen…) (2010)   
Bill Boldt (A-Mechanic -…) (2010)   
Bob Boschee (2008)     
Randy Boyd (A-Mechanic -Buildi…) (2009)
Ted Boyd (A-Mechanic) (2000)
Jim Bradford (Shipper) (2010)
Lorraine Bradley (Accounting) (1990)
Kelly Brault (MAINTENANCE…) (2010)   
Jaris Bray (2010)  
Jack Brazill (Lab) (2008)   
Eddy Brewer (Relief) (2010)
Marvin "Brew" Brewin (2002)    
Jeff Briggs (Environmental S…) (2010)  
Don Brinkerhoff (Relief) (2008)
Wanda Broeker (ENGINEER…) (1998)   
Gene Brooks (Purchasing) (1990)
Roger Broom (Paper) (1980)
Dave Brown (Shipper) (2010)
Jenifer Brown (Maintena…) (2010)   
Irene Brown (Siegel) (1984)    
Kurt Brubaker (Clean-UP…) (2005)   
Mike Brueggeman (A-Mechanic) (2008)
Harry Brunett (MAINTENANC…) (2001)   
Bob Brunson (A-Mechanic) (2002)   
Shane Bryson (Maintenance Clean-Up) (2010)
Mark Bummer (Relief) (2007)
Victor Bungart (F…) (2001)     
Craig Burns (Human Resources Ma…) (2007)
Jerry Busby (A-Mechanic -Days) (2010)
Lorna Buss (Computer SPEC…) (2007)   
Clint Buswell (A-MECHANI…) (2010)   
Carl Byrne (Chip Dock) (2001)    
Jack Byrne (A-Mechanic …) (1997)   
Dewey (Gerald) Campbell (1989)   
Wade Campbell (Labor Pool) (2010)   
Tim Cardarelli (Fourth HA…) (2010)   
Dion Carey (A-Mechanic -…) (2010)   
Norman Carlson (Asst. To Maint …) (1977)
Stuart Carlson (A-MECHANI…) (2010)   
Jean Carpenter (Paper QUALIT…) (2010)  
Aaron Carrick (Guard -TR…) (2010)   
Steve Carrick (Control TESTE…) (2010)  
Mike Castillo (2008)
Phil Catalano (A -…) (1999)    
Clifton Dean Champ (REC…) (1993)   
Bill Chandler (Wood PROCU…) (2005)   
Ron Chatriand (A-MECH…) (2010)    
George Chaussee (FI…) (1988)    
John Chaussee (WAST…) (2010)    
Jack Cheatham (Recovery…) (1998)   
Jim Cherry (Project ENG…) (1990)   
Bob Cicale (1990)    
Jim Cik (2006)
Marlon Clapham (A-MECHANI…) (2010)   
Steve Claytor (Paper …) (2010)    
Pat Clevenger (Materials …) (2010)   
Paul Clifford (Pulp) (1994)   
Richard Cline (Chip DOC…) (2010)   
Roger Clixby (Machine TEN…) (2010)   
Lowell Cloninger (General Manager) (1982)
Doug Closson (A-Mechanic …) (2010)   
Mike Clyde (Elect…) (2008)     
Randall "Josh" Cogdill (2002)   
Jim Colyer (1977)   
Ken Colyer (Controller) (2010)   
Pat Colyer (Recovery) (1996)   
Jeff Comer (Human Resources) (1990)
Dennis Conley (Oiler-…) (2010)    
Gerry Connell (Paper …) (2005)    
Mike Cook (Lab) (2008)
Ron Cook (Tall Oil & LIQ…) (2010)   
Scott Cook (Technical) (1990)
Toni Cooper (Human Resources) (1990)
Scott Corbitt (H. R. Manager) (2009)   
Ronald Corcoran (A-Mechanic -Days) (2010)
George Corddry (Loader/CH…) (2010)   
Bob Corn (#4 RECOVERY…) (2010)    
Bob Cornelius (2008)
Curtis Cornelius (Sixth Hand No…) (2008)
Dana Cornelius (Recaust) (2002)
Eric Cortwright (Labor Pool) (2010)
Dana Cotnoir (2010)    
Howard Cotton (A-Mechanic -…) (2010)  
Roy Countryman (General Manager) (1976)
Bill Courser (Assis…) (1986)    
Ken Courser (Occ Plant OP…) (2010)   
Shirley Courser (Store KE…) (2010)   
Denny Couture (A-Mechanic) (2004)
Ken Cowley (A-Mechanic -Days) (2010)  
Bill Cox (Project ENGINEE…) (1990)   
Marty Cox (A -Mechanic) (2003)
David Cramm (Power Boiler Operator) (1998)
Dennis Cranston (Pulp & Recover…) (2006)
Will Crews (Clean-Up) (2007)
Jim Cross (Relief) (2006)
Gary Crouch (Guard -TR…) (2007)   
Del Cumley (PRODUCT…) (1982)    
Doug Cummins (Labor Pool) (2010)
Robert "Bob" Cummins (A-…) (2008)   
Rob Cummins Jr (A-MEC…) (2010)    
Dave Cyr (Wood Yard Operator) (2010)  
Jim Cyr (A-Mechanic) (2003)
Bob Dame (Dp & PROPERTY…) (1982)   
Cliff Danforth (A-Mechanic -…) (2010)  
Warren (Bud) DANF… (1984)    
Matt Dauenhauer (Labor Pool) (2010)
Tom Dauenhauer (2002)  
Louis Daviau (Pulp RE…) (2010)    
George Davis (A-Mechanic) (1976)
Roger Davis (Shipper) (2010)
Scott Davis (Labor Pool) (2010)
Steve Davis (Loader/Chemical UN…) (2010)
Ted Davis (Shipping Relief) (2010)  
Mike Deardurff (A-Mechanic -DA…) (2010)
Jim Deeds (2010)
Tom Dellwo (Occ WAREHOUSE…) (2010)   
Rick Deniger (Load Lugger TRUCK…) (2010)
Andrew DePuydt (Shift T…) (2010)   
Bryan Deschamps (Shift Ul…) (2010)   
Malcolm Deschamps (2010)    
Rosemary Deschamps (Nurse) (1972)   
Tommy Devlin (Spare Hand) (2008)   
Mike DeVRIES (Paper) (1980)
Robert Dewitt (Kiln OPER…) (2010)   
Russell Dietz (Lab UT…) (2010)    
Jim Dobak (A-Mechanic) (2002)    
John Dobak (A-Mechanic -Days -…) (2010)
John Dobie (Foreman) (1982)    
Jim Doerfler (Maintenan…) (1989)   
Barry Doner (General Manager) (2010)
Brian Dorsett (Recovery Relief) (2010)
Mike Dougherty (A-Mechanic -…) (2010)  
Doug Dove (A-MECHANIC…) (2010)    
Jack Dove (A-Mechanic -Electri…) (1999)
Dale Dreyer (A-Rate PIPEFITT…) (2006)  
Jerry Dreyer (SENIO…) (2010)    
Larry Driscoll (Guard -Truck C…) (2007)
Wayne Dudley (A-Mechanic) (2007)    
Colleen Dunlop (Nurse) (2006)  
Gary Dunlop (A-Mechanic) (2006)
Connie Dunn (Recovery Clerk) (2003)
Joseph Dunn (Clean-Up -Days) (2008)
Tom Dunton (Tall OI…) (2003)    
Steve Eastlick (Plant…) (2010)    
Gary Edgar (A-MECHANI…) (2010)    
Blaine Edwards (Oiler-Shift) (2010)   
Bob Edwards (A-Mechanic) (1997)   
Brian Edwards (2010)     
Dorothy Edwards (ACCOUN…) (1991)   
Gary Edwards (MAINTENAN…) (1990)   
Kevin Edwards (2010)    
Milt Edwards (A-MEC…) (1982)    
Herman Effenberger (Cha…) (1981)   
Peter Effenberger (CHIP…) (2010)   
Kevin Eichert (Recovery Relief) (2010)
Bill Ellen (Third HAN…) (2010)    
Dennis Elliott (A-M…) (2002)    
Ken Ellis (Oiler-Shift) (2010)    
Steve Emerson (A-Mechanic -Days) (2010)
Autum Emerson Howell (2010)    
Bill Engelstad (Maintenance …) (2010)  
Dave Englund (Occ Operator) (2010)
Gene Entzel (A Mech Build…) (1998)   
Donald Erdmann (A-M…) (1998)    
Reiny Erhart (Woodyard Su…) (2005)   
Ken Erickson (Assistant O…) (2010)   
Pamela Erickson (Clean-UP…) (2008)   
Marc Esping (2008)
Ralph Espinoza (A-Mechanic) (2007)
Bev Esterbrook (Chip Dock) (1999)   
Allan Evans (A-Rate MEC…) (1999)   
Nate Evans (A-Mechanic -Days) (2010)
Randy Evans (A-Mechanic -Days) (2010)
Robert Evans (Spare Hand) (2008)
Tom Evans (2009)    
Dale Evenson (STOREKE…) (2003)    
Trudy Evenson (Nurse) (2008)    
Charles Murland "… (1998)    
Carl Farnsworth (A-MECHA…) (2006)   
Leanne Farnum (Pulp Relief) (2010)
Tom Fedele (Senior Loader) (2010)
Duane Felstet (A-Mech…) (1999)    
Luanne Felstet (Accountant) (2010)   
Bob Felts (A-Mechanic -D…) (2010)   
Jeannette Feltus (WASTEFU…) (2010)   
Leroy Feltus (A-Mechanic -MILL…) (2003)
Lyle Ferguson (Mainte…) (2010)    
Denny Fifield (Paper Mach…) (2010)   
Tom Finch,jr (Oiler -Days) (2010)
Pete Firkins (2007)     
Gary Fisher (Power TURBIN…) (2010)   
Gary Flaget (Guard) (2008)   
John Flaget (A-Mechanic -Days) (2010)
Ed Flink (1974)    
Ted Foust (Guard -Truck Control) (1990)
Danita Frame (Relief) (2003)   
Kevin Frame (Paper Mill O…) (2010)   
Rick Franke (Wood Procurement -…) (2010)
George Franks (A-ME…) (1999)    
Randy Frasch (Aero Power-Vac) (2010)
Gary Fredericks (A-Mechanic -Days) (2010)
Martin Frelinger (S…) (1980)    
Bill Freuler (Pulp Pr…) (1984)    
Charlie Frey, Jr. (2009)   
Bob Fristo (2010)   
Pete Fritz (A-MECHA…) (1982)    
Al FUCHS (2009)
Marvin Gager (A-Mechanic …) (2010)   
Bud Gardner (Paper) (1980)
Dwayne Garner (Oiler …) (2010)    
Pauline Garner (Executi…) (1999)   
Rosie Garner (Buyer) (2006)    
Walt Garner (Chip Dock) (1987)    
Wayne Garner (Paper) (1995)   
Bob Gendrow (A-MECH…) (2007)    
George Gergen (2007)
Russ Getz (Loader/Chemical UNLO…) (2004)
Doug Gibbs (A-MECHA…) (2010)    
Dave Gierke (Project En…) (2010)   
Bonnie Gilbert (Kiln Operator) (2010)
Bill Godwin (Wood Yard Operator) (2010)
James Godwin (A -Mechanic) (1977)
Bill Goldsberry (Occ) (1992)   
Frank Gordon (A-MEC…) (1989)    
Tammy Gore (Paper) (1984)   
Donna Gorman (2004)
Ray Goudette (A -M…) (2005)    
Jeff Graham (2007)
Keith Graham (Project ENG…) (2006)   
Lisa Graham (ENVIRONMENTA…) (2006)   
Del Graves (Paper Mill …) (1991)   
Royce Graves (Power & REC…) (1995)   
Pat Greany (Occ Assistant Operator) (2010)
Jay Greaves (Spare Hand No. 3 P…) (2010)
Stan Green (Chip Analyst) (2008)   
Steve Greene (Pulp Mill Relief) (2010)
Dan Greer (Maintenance S…) (2001)   
Jerome Gregory (Paper) (2008)    
Bryon Grenfell (A-Mechanic) (2004)
Darrell Grenfell (Sixth Hand -…) (2008)
Gordon Greninger (Project…) (2010)   
Leif Griffin (Assistant T…) (2008)   
Jack Grover (A-Mechanic -…) (2003)   
B. J. Gull (Production Spe…) (2007)   
Mike Gullette (Spare Hand No…) (2010)  
Phil Gullo (A-Mechanic) (2005)
Leroy Duane Gumm (2006)
Bryam Gustafson (Fifth Hand No. …) (2010)
Jim Haaglund (Loader/CHEM…) (2010)   
Wayne Haaglund (Lugger Truck Dr…) (2000)
Fred Hager (Purchasing) (1999)    
Gary Haines (Load Lugger Truck …) (2010)
Larry Halder (Storekeeper) (2000)
Will Haley (Recaust) (1984)   
Jerry Hall (Shift M…) (1980)    
Steve Hallgren (Recaust Assistant) (2010)
Ernest Handy (Turbine Evap OPER…) (1977)
Ernst Handy (Recovery Operator) (1994)
Dave Hangas (A-MECHANIC…) (2003)   
Harry Hansen (1982)    
Lynn Hansen (2008)
Tim Hansen (Spare Hand No. 3 Pa…) (2010)
Randy Hanson (A -Mecha…) (2001)   
Mike Hantz (A-Mechanic -Days) (2010)  
Mike Hanway (Paper) (2001)
Bill Harlen (Paper) (1980)
Owen Harmon (Asst. Pulp Mill Supt) (1977)
Jim Harrison (A-Mechanic) (2002)    
Jeff Harshbarger (A-M…) (2010)    
John Hartley (Fourth Hand No. 3…) (2010)
Harkie Hartwell (A -ME…) (2005)   
Brent Hawkey (Assista…) (2010)    
Jim Hayes (Paper) (1980)
Al Heare (Maintenance F…) (1980)   
Jim Heath (Pulp Mill Superinten…) (2010)
Tim Heffernan (Recovery Relief) (2010)
Joe Heffner (Labor Pool) (2010)    
Bud Hegel (Maintenance) (1986)    
John Hegel (Kamyr Cook) (2010)   
Monte Hegel (2010)  
Pat Heimark (Storeroom) (2005)
Gerard (Jerry) Heivilin (2009)   
Lance Heivilin (Summer …) (1992)   
Darrell Hellman (Log Handler) (2010)  
Gene Hellman (Operations …) (2010)   
Bill Henderson (Henderson) (1991)  
Don Henderson (A -Mechanic) (1996)
Terri Henderson (Netzer) (1991)   
Wayne Henneck (Plant …) (1989)    
Jim Hensel (Recovery) (2007)    
Quentin Hensen (Occ Assistant O…) (2010)
Dan Hershman (A-Mechanic …) (2010)   
Jennifer Hershman (Pulp M…) (2010)   
Steve Hess (Safety Director) (2000)   
Valerie Hess-(Schwartz) (2008)  
Howard Higgins (Pul…) (1989)    
Dave Hill (Sixth Hand N…) (2010)   
Gary Hill (A-Mechanic) (2008)
Bud Hilton (A -MEC…) (1998)    
James Hinds (Relief) (2007)
Mitch Hines (Pulp Mill …) (2010)   
Ron Hines (A-Mechanic) (2006)    
Ray Hitchcock (Occ Plant Asst Op) (2010)
Bill Hodge (Raw Material PROCUR…) (1977)
Ed Hodges (Sixth Hand No. 3 Pap…) (2010)
Ray Hoff (Kamyr Cook) (1982)   
Jim Hoiland (A-Mechanic -…) (2010)   
Stive Hollis (Labor Pool) (2010)
Dave Holmes (Recaust Operator) (2010)
Eugene Holmes (Turbine Evap OPE…) (1977)
Larry Holt (Maintenance) (1995)   
Scott Hopper (A-Mechanic -D…) (2010)  
Ellis Houseman (CHI…) (1976)    
Roy Houseman (Labor Pool) (2010)   
Jay Howard (Maintenance Sup…) (2010)  
Raymond Howell (Power & Rec FOR…) (1977)
Dick Hughes (A-MECH…) (2006)    
Jan Hulquist (Chip DO…) (2010)    
Ben Huss (Purchasing Spec…) (2010)   
Dirk Ibsen (A-Mechanic -…) (2010)   
Peg Ibsen (Accounting) (1990)
Bob Iddings (Assistant Pa…) (1984)   
Dennis Iddings (Paper…) (2010)    
Brenda Indreland (Spare Hand) (2008)
Matt Indreland (Sixth Hand No. …) (2010)
Mike Ivankovich (Labor Pool) (2008)
Verbie Jackson NeSMITH (C…) (1999)   
Lori Jacobson (Human …) (2010)    
Dick Jakob (2010)
Mike Jakob (D-Mechanic) (2010)  
Stacy Jakob (Accountant) (2010)  
Red Jakober (Chip Dock) (2008)    
Gloria James (Maintenan…) (1986)   
Ron Jarosch (Shipper) (1990)   
Don Jensen (MAINT…) (2001)     
Frank Jensen (MAI…) (1990)     
Frank Jensen Jr. (1999)    
Kelly Jette (Store Keeper) (2010)
Marvin Jette (Recovery …) (2008)   
Bob Job (2005)   
Joe Job (A-MECHANIC…) (1994)    
Larry Job (A-Mechanic -Days -…) (2010)
Randy Job (1990)
Stan Job (Chip Systems Utility) (2010)
Walter Johns (Dozer Operator) (1977)
Angela Johnson (Fortney) (2005)  
Billy Johnson (A-Mechanic -Days) (2010)
Bob Johnson (A-Mechanic -…) (2010)   
Chris Johnson (Log Handler) (2010)   
Dick Johnson (MAINT…) (1987)    
Jerry Johnson (A-MECHANIC…) (2007)   
Mike Johnson (Johnson) (2010)   
Rip Johnson (MACHIN…) (1993)    
Rock Johnson (Maintenance Super…) (2004)
William A. Johnson (A-Mechanic) (2004)
Lynda Johnson Woirhaye (1983)   
Verne Jolliff (A-Mechanic) (2002)
Randy Jolliffe (Water Tender) (2010)
Larry Jones (MAINTE…) (1999)    
Preston Jones (#4 Recovery BOIL…) (2010)
Jack Jurgens (1990)    
Cliff Kahler (#5 RE…) (1997)    
Tom Kammerer (Project Engine…) (2010)  
Larry Kaphammer (A-Mech…) (2005)   
Betz Kaufman (Accounting) (1990)
Dave Keehner (Fifth Hand No. 3 …) (2010)
Mike Kelly (Back Tender No. …) (2010)  
Becky Kenyon (Sailer) (2003)  
Frank Kernreich (A-Mech…) (1998)   
Rod Kessler (D-Mechanic) (2010)
Carl King (Paper Quality Tester) (2010)
John King (Washer Operator) (2010)
Jack Klaudt (Occ Warehouse) (2010)   
Betty Klevgard (Purchas…) (1993)   
Glen Knopp (Pulp MI…) (2003)    
John Koenes (A-MECHAN…) (2006)    
Ricky Koepplin (Wastefuel Unloader) (2010)
Joe Koesler (Common Relief) (2010)
Bill Kohl (Operations Man…) (2010)   
Dave Koontz (Shipper) (2010)  
Kevin Kosena (Spare Hand) (2008)
Laura Kosmalski Howe (Tec…) (2003)   
Don Kost (A -Mechanic) (1996)    
Ken Krout (Production) (2000)    
Steve Kruhmin (ELECTR…) (2010)    
Andy Kukes (A-Mechanic -Days) (2010)  
Dick Kulawinski (AN…) (1990)    
Sid La Tray (Paper …) (2010)    
Allen Lacasse (Spare Hand) (2008)   
Helene LaCASSE (Nurse) (1980)   
Larry LaCASSE (Recovery) (1991)   
Everett Lajoie (Lead Storekeeper) (1977)
Earl Lalonde (Engineering) (1978)   
Jim Lamb (A -Mechanic) (2004)    
Jim Lambert (Paper) (1980)
Kevin Lamey (Accountant) (2010)   
Paula Lamey (Quality Assurance …) (2010)
Tim Lande (A-Mechanic -Days) (2010)   
Rich Lane (Wood Procurement) (1999)
George Lange (Technical) (2005)
Jack Large (Safety Director) (1990)
Kathy Large (Accounting) (1990)
Scott Large (Paper) (2007)
Dave Larsen (Chip Dock) (2008)   
Bob Larson (Tall Oil & Liquor U…) (2010)
Jim Larson (A-Mechanic -MI…) (1993)  
Shirley Larson (Accounting) (2007)
Rich Lawler (No. 1 …) (1973)    
Ben Lee (A-Mechanic -DAY…) (2010)   
Court Lee (A-Mechanic) (2006)
Danny Lee (Millwright -…) (1996)   
Danny Lee (A-Mechanic -Elec…) (2004)  
Lynn Lee (Paper Tester) (2006)   
Tou Lee (Waste Fuel-Field) (2010)
Mert Leese (2005)   
Allen Legreid (Power TUR…) (2010)   
Brian Legreid (Labor Pool) (2010)
Debra Lehman (Tall Oil & LIQUOR…) (2010)
John Lehman (PIPEFI…) (1985)    
Kevin Lensman (Spare Hand) (2008)
Don Lewis (Maintenanc…) (2010)    
Doug Lewis (Kamyr Cook 2) (2000)    
Dan Libby (Project Engineer) (2006)
Andrew Lidbery (Guard -Truck C…) (2010)
Kim Liles (Back T…) (2010)     
Dane Lindquist (Labor Pool) (2010)
David Lineback (A-Rate ME…) (2004)   
Lyle Little (Pipefitter) (1978)
Cynthia Llewellyn (Loader HELPE…) (2005)
Randy Loberg (1999)   
Bill Lockwood (Main…) (2005)    
Bruce Lockwood (A-Mechanic -DA…) (2010)
Steven Longpre (Washer Operator) (2010)
George Looker (Machine …) (1998)   
Trent Looker (Back TENDER…) (2010)   
Mike Loomis (Maintenance Superi…) (1993)
Jim Looney (Maintenance Supervisor) (2004)
Blaine Lovell (2008)   
Frank Lovell (Recovery Relief) (2010)
Jace Lovell (Paper Maker) (2010)   
Tom Lovrien (Controller) (2000)   
Craig Loyson (A-Mechanic -Hydr…) (2007)
Fred Lucier (Power …) (1994)    
Bob Lundell (Human Resources) (1987)
Joyce Lundell (Wood Yard …) (2010)   
Robert Lussier (Occ A…) (2005)    
Jim Lyon (A-Mechanic -Days) (2010)   
Charley Lyons (Maintenance) (2006)   
Brittany Maack (Purchasing) (2008)
Michael Maack (PURCHASIN…) (2010)   
Brad Madison (Operations Spe…) (2010)  
Cecil Madsen (STORE…) (1993)    
David Madsen (Utility No. …) (2010)   
Gregory Mahaffey (Bleach Plant …) (1977)
Shane Mahn (Recovery Supervisor) (2007)
Lloyd Maier (Occ Plant Operator) (2010)  
Neil Maier (Operations Su…) (2010)   
Renny Malach (Paper M…) (2001)    
Scott Manley (Paper) (2009)   
Bob Mann (Shipping)   
Doris Mann (Accounting …) (1992)   
Judy Mannel (1990)
Ron Marcum (Washer/BA…) (2010)    
Ed Marks (A-Mechanic -Ma…) (2010)   
Jack Marks (A -MEC…) (1998)    
Pat Marks (Maintenance Su…) (2010)   
Brian Marmorine (1990)   
Manuel Marry (Occ Assistant OPE…) (2010)
Ellie Marshall (Human Resour…) (2010)  
Neal Marxer (Technica…) (2010)    
Dave Mascazine (Oiler-Shift) (2010)
Jim Massey (A-Mechanic -Electr…) (2003)
Patty Massey (Paper) (1994)
Scott Massey (A-Mechanic …) (2010)   
Earl Masters (Operations …) (2007)   
Clark Matt (Recaust Operator) (2010)
Larry Matten (Kamyr Cook) (2010)
Keith Matthaes (Water Tender) (2010)
William Maxey (Waste …) (2010)    
Robert May (Water T…) (2004)    
Allen B. Mays (A -Mechanic -O…)   
Anna Maze (Third Hand No…) (2010)   
Betty McAlpin (2009)
Ernie McCollum (A-MEC…) (2006)    
Bill McCormick (1998)    
Judi McDERMEIT (Maint…) (2010)    
Debbie McDonald (Production) (2010)   
Mike McDonald (Operations…) (2010)   
Lisa McFarlane (Maintena…) (2001)   
Esa McFRAULEIN (Yodeler) (1965)
Dennis McGee (2001)   
Don McGee (Technical) (1990)   
Doug McGill (A-Mechanic) (2007)
David McKay (2010)    
Jimmie McKay (RECAUS…) (2010)    
John McKee (Recovery) (1990)
Terry McLaughlin (Senior Enviro…) (2010)
Doug McLEAN (Assistan…) (2004)    
Troy McLEAN (Papermaker) (2010)    
Richard McMEEKIN (C…) (1962)    
Bill McNeal (RECOVE…) (1983)    
Joe McNeal (Pulping) (1989)   
Tom McNeal (Kamyr Cook) (2010)
Herb Meagher (A-Mechanic) (2007)
Bonnie Mendenhall (2010)   
Tim Metivier (Paper) (2003)   
Donny Meuchel (Washer Batch UTI…) (2010)
Tom Meyer (Engineering) (1985)   
Brett Michels (Log Handler) (2010)
Dennis Mickelson (Recaust ASSIS…) (2010)
Randy Miessner (A-Mechanic -Days) (2010)
Ashley Miller (2007)    
Scott Miller (2010)   
Dave Millhouse (A-MECHANI…) (2010)   
Ernie Millhouse (A-ME…) (1993)    
Harvey Millhouse (#…) (1990)    
Mark Millhouse (A-MECHANI…) (2010)   
Drexel Mills (Power & Rec…) (2010)   
John Minish (Main…) (2003)     
Ed Miskiv (A -Mechanic) (1995)
Alfred "Al" Mistrick,… (1997)   
Gary Mitchell (2009)    
Percy Moe (A-Mechanic -Days) (2010)   
Marianna Molenda (Paper Tester) (2010)  
Randy Monrean (A-MECHANIC…) (2010)   
Robert Monroe (Power TURBINE…) (2010)  
Amos Moore (Mechanic) (1977)
Leonard Moore (Spare Hand No. 3…) (2008)
Rod Morgan (A-Mechanic -Days) (2010)
Cheryl Morgeau (Paper) (2005)
Steven Morin (Power Turbine ASS…) (2010)
John Morris (Paper/Log …) (2010)   
Randy Morton (Tall Oil & LIQUOR…) (2010)
Jim Mountjoy (Wood PROCUR…) (2010)   
Vernon Muchmore (Recovery CONTR…) (2010)
Merry Mueller (Pulp Mill Clerk) (1995)
Jim Mulkey (BACKTEN…) (2003)    
Amanda Mundt (Recovery COMPUTER…) (2010)
Carl Murphy (Lab Utility …) (2010)   
Dick Murphy (A-MECH…) (1997)    
Jim Murray (A-MECHANI…) (2007)    
Bill Nagy (Paper Mill S…) (2001)   
Don Nagy (Paper) (2004)     
Pat Nagy (Recovery Relief) (2010)
Rick Nagy (Oiler -Days) (2010)
Roger Nagy (Utility No. 3 Paper…) (2010)
Leon Nance (2010)    
Denny Nault (Pulp Mill) (2004)    
Barry Naylor (A-MECHANIC…) (2010)   
Joe Needles (Spare Hand) (2008)
Bill Nelson (Information Techno…) (1999)
Brian Nelson (Paper) (2010)  
Everett Nelson (1992)    
Grace Nelson (Labor Pool) (2010)
Pat Nelson (Maintenance Ins…) (1990)  
Bill Ness (No. 4 Rb F…) (2006)    
Stan Netzer (Back Tender No. 3 …) (2010)
Kenny Neu (Maintenance) (1990)   
Jeff Neville (Spare Hand No. 3 …) (2010)
Quang Nguyen (No. 2 Pm Spare Hand) (2001)
Jerry Nichols (2010)   
Jim Nichols (A-Mechanic -Days) (2010)
Teresa Nichols (Accounting) (1998)
William Nichols (Bleach Plant O…) (1977)
Walt Nielsen (A -Mechanic -MI…) (1985)
Rob Nixon (A-Mechanic -Days -…) (2010)
Jim Noonan (Information …) (2010)   
Jim Nordberg (Occ PLANT…) (2001)   
Jerry Nordhus (CHIP…) (1999)    
Jr Nordhus (A-MECHA…) (2010)    
Randy Nordhus (Log Handler) (2010)
Mike Nottingham (Log Yard) (2007)
Doug Nyberg (Kamyr Cook 2) (2010)
John Nyberg (Recovery Supervisor) (1990)
Bruce Oberstadt (Safety Director) (1986)
Earl OCHS (Pulp Mill Clean Up) (1977)
Lewis Ockert (Chip Analyst) (2010)
Vernon Ockert (Electrician) (1977)
Tom O'Connor (Maintenan…) (2002)   
Marc Olson (Operatio…) (2010)    
Morris Olson (A-Mechanic -Days) (2010)
Richard Olson (Fifth Hand -No. …) (2008)
Carleen Olson/Goodrich (A…) (2008)   
Bill O'Neill (2008)    
Shirley Opie (Human RES…) (1993)   
Chris Opsahl (A-M…) (2004)     
Dan Orr (A-Mechanic -Days) (2010)   
Winnie Osburnsen (ADMIN…) (1990)   
Jeff Ouellette (Kamyr Cook) (2010)  
Dave Overbaugh (A-MEC…) (2010)    
Ken Palanuk (Fourth Hand No. 2 …) (2008)
Dave Palmer (2007)
Mary Palmer (2007)
Mitch Parenteau (A-MECH…) (2003)   
Jim Parker (Paper Mill …) (2004)   
Phil Parsneau (A-Mech…) (2002)    
Terry Paske (2005)  
Nick Patch (Kamyr) (1990)   
Jerry Pater (Accounting) (1990)
Stan Pavlick (Manag…) (1987)    
Brian Payne (A-Mechanic) (2008)
John Pearce (Power Turbine O…) (2010)  
Stan Pearce (A-MECH…) (1991)    
John Pearson (2010)    
Keith Pearson (Occ Warehouse PE…) (2010)
Robert Pearson (Log Handler) (2010)  
Jerry Pederson (A-Mechanic -Days) (2010)
Bob Pelkey (Papermaker) (1998)    
Grace Peña (Human Resources Man…) (2010)
Randy Peplow (Waste Fuel Panel) (2010)
Dave Peppenger (Paper MIL…) (2001)   
Dean Perkins (Spare Hand) (2008)
Ken Perkins (A-Mechanic) (2008)   
Dennis Persicke (A-MECH…) (2010)   
Joseph Petersen (Fifth Hand -N…) (2008)
Susan Petersen (2010)    
Audrey Peterson (Comp…) (2002)    
Frank Peterson (Kamyr) (1986)
Jack Peterson (A-ME…) (1999)    
Jerry Peterson (Maintenance) (2009)   
Laura Peterson (Spare Hand No. …) (2010)
Michael Peterson (2007)
Mike Peterson (2007)   
Russell Peterson (SHI…) (2010)    
Tom Peterson (A-Mechanic …) (2010)   
Ron Petet (1998)    
Henry Pfaff (Shipping) (1997)    
Jack Phillips (A-MECHANIC…) (2010)   
Linda Phillips (2006)
Steven Phillips (Spare Hand) (2008)
Tom Phillips (2007)    
Walt Pickering (1973)
Mickey Pierce (2010)  
Scott Pierce (Relief) (2008)
Bob Pipinich (A -M…) (1998)    
Matt Plute (Recovery Relief) (2010)   
Gary Polakow (Load Lugger TRUCK…) (2010)
Gene Pollock (Chip Systems Utility) (2010)
Jay Pollock (Maintenance …) (2010)   
Ryan Pollock (Spare Hand No. …) (2010)  
Julie Polutnik (Clean-Up -Days) (2008)
Dan Pontrelli (Recovery Supervisor) (1996)
Don Porter (Lab) (2008)
Tim Porter (Clean-Up -Days) (2007)
Cody Potton (2008)
Dan Potts (General Ma…) (1988)    
Ray Powell (A-MEC…) (2010)     
James Pratt (Waste Fuel …) (2009)   
Louis Presta (Manager Mainte…) (2010)  
Dave Putman (A-Mechanic -…) (2010)   
Jeff Putnam (Kamyr Cook) (2010)   
Bob Pyron (Recovery Control OPE…) (2010)
Gene Quillen (A-MECHA…) (2010)    
Les Rancourt (Paper Mill Operat…) (2007)
Richard Rashall (2010)   
Guy Rasmussen (A-MECHANI…) (2010)   
Tim Rasmussen (Shipper) (2010)   
Bill Ray (Storeroom Sup…) (1990)   
Randy Raymer (Oiler-Days) (2010)    
Karen Redman (Log Handler) (2010)   
Bill Reed (Guard) (2009)
Nick Reid (2008)
Steve Resner (Waste Fuel …) (2010)   
Dan Reynolds (A-Mechanic) (1984)   
Dick Reynolds (Cso CH…) (2004)    
Steve Richards (P…) (2010)     
Bill Richardson (Ma…) (1987)    
Dana Richardson (Labor Pool) (2010)
Greg Richardson (Spare Hand No. …) (2010)
Jim Richardson (MAIN…) (1990)    
Kenny Richardson (A-M…) (1997)    
Larry Richardson (1988)
Rory Richardson (CHIP…) (2010)    
Tom J Richardson (Mainten…) (2010)   
Robert Ridley (Spare Hand) (2008)
Thomas Riesenbeck (1999)    
Robert Riggs (Occ Warehouse Person) (2010)
Bob Rime (A -Mechanic) (2010)    
Greg Ritter (A-MECHAN…) (2010)    
Ron Ritter (A-MEC…) (2010)     
Garth Rives (Machine …) (2008)    
Bob Rivey (Wood Procurement -A…) (2010)
Travis Robinson (Guard -Truck …) (2010)
Shelly Rocheleau (Wood PROCUREM…) (2010)
Dan Rockwood (Fourth Hand No. 3…) (2010)
Gerald "Rocky" Rockwood (2002)   
Steve Ronning (D-SHIF…) (2010)    
Bill Rose (Security) (1988)    
David Rose (1985)   
Mike Rose (A-Mechanic) (2006)   
Clarence Rotering (1999)    
Jeff Runyan (Instrume…) (2010)    
Jeff Runyan (A-Mechanic …) (2010)   
Duane Rusk (Sixth Hand -No. 2 …) (2008)
Jim Russell (1980)
Denny Ryan (A-Mecha…) (2008)    
Brian Sailer (A-Mechanic -Days) (2010)  
Mike Sailer (A-Mechanic -MI…) (2009)  
Bob Sallee (Pulp Mill S…) (1968)   
Bob Salo (Shipping) (2010)    
Jayleen Salter (Traffic) (1999)  
Jerry Sammons (Recaust Operator) (2010)
Ralph Sample (Loader Helper/…) (2010)  
Bob Sanchelli (D-…) (2010)     
Ralph Sanchelli (1998)    
Baldomario Sanchez (2003)    
Craig Sandberg (Loader Helper/S…) (2010)
Nels Sandberg (General Manager) (1966)
Vern Sanderson (Kamyr Operator) (1977)
Yl Sang (Project Engineer) (2004)  
Jason Sappington (PROCURE…) (2010)   
Debbie Saunders (Accounting) (2010)   
Troy Savage (2007)    
Jim Sayler (1992)   
Vincent Scales (Washer OP…) (2010)   
Larry Scharberg (A-Mechanic …) (2009)  
Matt Schell (Maintenance Pla…) (2010)  
Paul Schiweck (Project Engineer) (1988)
Dan Schmidt (A-Mechanic -Days) (2010)
Raymond Schmidt (Pu…) (1986)    
Randy Schmill (Chipper Operator) (2010)
Curtis Schneider (A-Mechanic -…) (2010)
Jim Schneiter (Washer/Batch UTI…) (2010)
Mick Schreckendgust (2010)    
Cleo Schroeder (MAI…) (1990)    
Lon Schroeder (Recovery) (1990)    
Paula Schroeder (Paper/Pu…) (2010)   
Bill Schwaderer (MA…) (2003)    
Darrell Schwaderer (U…) (2010)    
Randy Schwaderer (POW…) (2010)    
Dave Schwartzman (Loader HELPER…) (2010)
Gary Schwarz (A-M…) (2010)     
Ed Scott (Asst Pulp M…) (2010)    
Tony Scotto (A-Mechanic -Instr…) (2006)
Nichol Scribner (2007)   
Jean Scuglik (Safety Director) (1990)
Greg Seeley (A-MECHANIC…) (2010)   
Dale Seitz (2009)  
Eugene Seitz (Guard & T…) (1987)   
Alan Selway (A-ME…) (2010)     
Jack Selway (Maintenance …) (1999)   
Dave Serba (2009)
Don Serba (Chip Analyst) (2010)
Gary Seymour (Paper MIL…) (1989)   
Rita Sharbono (RECEPTIO…) (1990)   
Duane Sharp (Wastefuel Unloader) (2010)
Del Shaw (2005)
Dick Shepard (A-Mechanic -Shift) (2010)
Allen Sherman (Labor …) (2010)    
Dan Sherman (A-Mechanic Millwright) (1987)
Mark Sherrill (A-MECHAN…) (2010)   
Kurt Shipley (A-MECHA…) (2010)    
Kerry Shourds (1974)   
Loren Shriner (RECOVE…) (2010)    
Walter Shriner (ASS…) (1977)    
Merle Siegel (Pulp Mill S…) (1980)   
Jerry Silver (A-MEC…) (2007)    
Lester Silverthorne (A-ME…) (2010)   
Joe Simone (A-MECHAN…) (2010)    
Pete Simonich (Chemical Engineer) (1981)
Jim Simpson (Procurement Forester) (2010)
Dean Skaja (Store Keeper) (2010)   
Roger Skaja (Maintenance Sup…) (2010)  
Joel Skinner (2008)    
Iris Slocum (2010)   
Dale Smith (A-Mechanic -Days) (2010)
Deven Smith (A-Mechanic -Days) (2010)
Duane Smith (Power Turbine ASSI…) (2010)
Elvin "Smitty" Smith (1979)    
L. Clayton Smith (General Manager) (1992)
Marvin Smith (A-MECHA…) (2007)    
Otto Smith (Turbine EVA…) (1979)   
Roger M Smith (A-…) (2004)     
Tim Smith (Paper Maker) (2000)   
Will Smith (No. 3 Paper …) (2010)   
Mark Snead (CHIPP…) (2010)     
Mike Sorenson (Log …) (2010)    
Trent Sorenson (A-MEC…) (2010)    
Charles Spangler (Paper) (2007)
Vicky Spangler (2008)
Luceile Sperry (Accounting) (1990)
Dick Springer (General Manager) (1980)
Larry Springer (1998)
Dean Squires (Spare Hand No. 3 …) (2010)
Jane Squires (Paper Mill …) (2007)   
Doug St. John (Papermaker) (1979)
Pat Staggs (Lab Utility C…) (2010)   
Deborah Stanley (Clean-Up -Days) (2008)
Frank Stanley (WA…) (2010)     
Bob Starr (A-MECHANIC…) (2009)    
Richard Starr (Sixth Hand No. 3…) (2008)
Gene Stedman (Guard -Truck CON…) (2010)
Richard Stegner (Shift Tester) (2010)
Ryne Stehr (Fourth Hand -No. 2…) (2008)
Keith Steigers (Asst PUL…) (1994)   
Terry Steigers (Control T…) (2010)   
Tim Steigers (A-MECHA…) (2010)    
Tom Steigers (Information…) (2010)   
Mike Steinberg (A-MEC…) (2010)    
Patty Steinbruecker (Spare HAND…) (2010)
Andrew Stenberg (2001)     
Dave Stengel (Assistant P…) (2010)   
Dave Stermitz (Back Tender No. …) (2001)
Dave Stevens (A-M…) (2010)     
Jake Stevens (MAINTENANCE…) (2009)   
Jeff Stewart (Back Tender No…) (2010)  
Al Stier (A-Mechanic Instrument…) (2000)
Corey Stolp (Labor Pool) (2010)
Jerry Stuart (General Manager) (1993)
Janele Sullivan (Shift TE…) (2010)   
Charlotte Suzor (Chip Dock) (1988)
Donald Swanson (ELE…) (1998)    
Dick Tag (A-Mechanic -…) (2006)   
Gary Taggert (1986)
Albert Talalotu (Sixth Hand -N…) (2008)
Rich Talbert (1988)   
Judy Tanner (Human Resources) (1990)
Denise Taylor (Paper) (2007)
Dennis Taylor (A-Mechanic) (2009)
Norm Taylor (Project Engineer) (1990)
Lee Ternes (Chip Tester) (1987)
Greg Terrell (A-Mechanic …) (2010)   
Ron Thomas (Recaust Assistant) (2010)
Arlen Thompson (TAS…) (1993)    
Connie Thompson (Lab Utility CL…) (2010)
Dale Thompson (Senior Loader) (2010)
John Thompson (Labor Pool) (2010)   
Terry Thompson (Chip Dock Operator) (2010)
Tracy Thompson (RECOVERY…) (2010)   
Walter Thompson (Batch Cook) (1977)
Robin Thornell Bullock (T…) (1990)   
Rod Thorning (KAMYR…) (1991)    
Scott Thorning (Store Keeper) (2010)   
Bernie Tiensvold (Paper M…) (2010)   
Red Tillotson (Shipper) (2010)    
Ron Tonasket (2010)   
Ken Toner (Papermaker) (2002)   
David Tooke (Air/Water Quali…) (2006)  
Denise Touchette (Labor Pool) (2007)
Wayne Touchette (A-MECHAN…) (2010)   
Lee Trautman (Occ PLA…) (2004)    
Todd Trautman (A-MECH…) (2010)    
Ken Tritz (A-MECHAN…) (2010)    
Mike Tritz (Utility No. 3 Paper…) (2010)
Basil Trollope (A -MEC…) (1996)   
Bill Trollope (Recaust) (1982)   
Bill Trollope (Recaust Operator) (2005)
George Troxel (Main…) (1993)    
Joe Trujillo (Recaust Assistant) (2010)
Tom Tucker (A-MEC…) (2010)     
Wallace Tucker (Electrician) (1977)
Joe Turner (Recovery) (1991)    
Joe D Turner (A-MEC…) (1982)    
Jim Tysk (Maintenance Supervisor) (2002)
Janette Umber (2007)
Danny Valladao (Chip Dock) (2009)   
Pat Valladao (2008)   
Dave VanBergen (Project Engineer) (1990)
Ron Vangoeye (A-Mechanic) (2008)   
John "Louie" Vann (Load Lugger …) (2004)
Rich Varner (A-Mechanic …) (2010)   
Jim Venne (Relief) (2005)
Charles Verschoot (1969)    
Bill Vetaly (Main…) (2010)     
Adrien Vincent (Paper M…) (1992)   
Bob Vine (Loader -Sh…) (2010)    
Jim Visser (Fifth Hand No…) (2010)   
Mark Vosburgh (2010)  
Brian Wagar (Spare Hand) (2008)  
Scott Wagener (Technical) (1990)
Keith Wahsoke (Power & RECOVERY…) (1988)
Dan Walker (Power Turbine Operator) (2010)
Don Wanner (2006)   
Tobias Wanner (WAST…) (2002)    
Larry Warren (A-Mechanic) (2001)   
Ron Watt (A-Mechanic …) (2010)    
Larry Weeks (Technical Manager) (1990)
Becky Weinrich (Chip Dock Utility) (2002)
Tami Weisenburger (Chip D…) (1992)   
M. T. Weishaar (Waste Fuel) (2008)   
Butch Welch (A-MECHAN…) (2010)    
Charles Wemple (Waste Fuel Field) (2010)
Dave Weyers (Sixth Hand No. 3 P…) (2010)
Jim Whaley (1990)   
Richard Wharry (Labor Pool) (2010)   
Jim Wheeler (A-Mechanic) (2003)
Clarence "Sonny" … (1991)    
Doug White (Papermaker) (2010)    
Mervin "Whitey" W… (2000)    
Paula White (Niccum) (2001)  
Rodney White (Sixth Hand -No. …) (2008)
Kevin Whitener (1988)    
Wayne Whitmire (A-Mechanic) (2007)
Scott Wik (Recovery R…) (2010)    
Ray Wilcox (Kamyr) (1998)
Ray Willcox (Kamyr Cook 1) (1997)
Dave Williams (Pulp Washer OPER…) (2010)
Jay Williams (Lime Kiln Operator) (2010)
Mike Wills (Assistant Sup…) (2010)   
Bill Wilmerton (A -…) (2000)    
Jim Wilson (Wood PR…) (1990)    
Gene Wingo (A -Mechanic) (1995)
Gary Wining (A-Rate M…) (2002)    
Gene Winsor (A-Mechanic) (2003)
Greg Winstone (Chipper Operator) (2010)
Martin Wisherd (Loader/CHEMICAL…) (2010)
Paul Wisniewski (Technical) (1990)   
Joe Wolf (Loss Prevention SUPER…) (1989)
Linda Wolfgram (Washer Utility) (2006)
Debra Wolverton (Lab …) (2003)    
Dick Wood (Traffic) (1990)
Will Wood (Oiler -Days) (2010)   
Will Wooden (Safety Director) (1988)
Joe Woods (A-MECHAN…) (2004)    
Dale Woodward (Safety D…) (1997)   
Bob Woomer (A-Mechanic) (2005)    
Mary Worden (Paper) (2004)
Doug Worley (Guard -Truck Control) (2010)
Todd Wulf (2010)   
Dave Wyckoff (Recovery Control …) (2010)
Lue Yang (#4 Recovery Fireman-F…) (2010)
Sang Yl (Project Engineer) (2004)
Todd Zander (Sixth Hand No. 3 P…) (2008)
Tom Zimmerman (Labor Pool) (2010)

Guest Members

Rick Benner (E. S. Constant C…) (2010)  
Shirley Colyer (Pat's Wife) (1996)   
Peter Costello (CadMont,…) (2009)   
Mike Coulter (CHAMPIO…) (2010)    
Scott Crumpacker (2010)     
Tony DiBELLA (Sulzer) (2010)  
Craig Dupree (Visions) (2008)    
Al Duval (U. S. BEARINGS…) (2010)   
Doane Fadley (Alignment …) (2009)   
Bill Fister (Fister E…) (2010)    
Gary Freese (Iron W…) (1999)    
Korey Haffner (INDUSTRIA…) (2010)   
Ron Hamilton (APPLIED…) (2010)    
Lyle Heck (Industrial Technologies) (2010)
Mark Johnson (Mdm Supply) (2010)  
Nikki La Tray (Sid's Daug…) (2010)   
Jack Lavenger (1999)  
B. J. Lefler (B. J. 's Met…) (2005)   
Dick Lucier (Dick Lucier Excava…) (2010)
Mike Manthei (Pce Pacific) (2010)   
Tyson Marquardt (Kadant) (2010)  
Fred McDonald (Aero Power-Vac) (2010)  
Dean Miller (2010)   
Jim Miller (Industra) (2003)  
Bill Moore (Berenden FLUI…) (2010)   
John Moyer (Ashland) (2010)     
Dave & Connie Murray (2010)    
Roy Rasmussen (Indu…) (2005)    
Ken Schilling (Dres…) (2010)    
Mike Shourds (Mjs Mechanical) (2010)
Bonnie Smith (Wife Of TIM…) (2010)   
Ken Staiger (Voith Paper …) (2010)   
Scott Stephens (CHEST…) (2009)    
Coby Stone (Hercules) (2008)
Frank Tabish (Great Wes…) (2010)   
Wayne Toulouse (Missoul…) (2007)   
Nick Westerberg (Westerberg & A…) (2010)
Don Winters (Lms Engineering) (2010)